Trevor James TJ5x 3005EW

Trevor James TJ5x 3005EW

7 194 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka CHN.cz

Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma98 % • 22 664 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 1 309 recenzíDalší informace

E mechanika

• , zakoupeno v Kytary.cz

Tuto flétnu jsem vybrala, protože jsem se chtěla jako samouk naučit hrát a jakožto student využívající hudbu jako způsob relaxace jsem potřebovala vybrat flétnu, která něco vydrží a zároveň za ni nezaplatit veškeré úspory. Značka Trevor James byla pro mě až do koupě flétny neznámá, ale zato měla solidní recenze i na jiných zahraničních obchodech, což bylo rozhodující.
    Ačkoliv jsem teprve začátečník, nelituji své volby. Flétna má příjemný tón, klapky sedí v pořádku, jednotlivé části flétny do sebe hladce zapadají. Osobně se mi líbí, že je pouzdro rozdělitelné na dvě části, zvlášť vyjmutelný kufřík pro flétnu a k tomu zvlášť pouzdro s kapsou pro nástroje na údržbu, které jsou součástí.

Jsem začínající hráč, hezky se ozývá,
    klapky hezky dovírají a snadno se ovládají

E mechanika

Příčná flétna TJ 5x značky Trevor James je cenově dostupný model C příčné flétny určený začínajícím flétnistům, kteří pracují s omezeným rozpočtem, ale zároveň hledají kvalitní nástroj, co je bude inspirovat k hraní. Tělo i hlavice flétny jsou postříbřené. Tvar hlavice a náustku poskytuje hráčům snadný ozev, takže i začátečníci budou schopni na flétnu vytvářet plné bohaté tóny. Flétna dále nabízí uzavřené klapky, C nožku, E mechaniku, vysunutý G systém a kvalitní podlepky zaručující vzduchotěsnost, klíčový faktor při hře na flétnu. Vysunutý (Offset) G systém je považován za jednodušší než tradiční uspořádání klapek v rovné řadě a je tak zvláště doporučován začínajícím studentům. Flétna je dodávána v dřevěném pouzdře spolu s černým obalem na pouzdro a příslušenstvím.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 736 recenzíDalší informace

Jsem začínající hráč, hezky se ozývá,