Startone SFL-55

Doprava 90 Kč,Do 3 dnů
Doporučená nabídka Sundaris Musical Instruments

Do 3 dnů • 1 varianta90 Kč90 % • 27 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta109 Kč85 % • 314 recenzíDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Audioworks

• cenově dostupná, příjemný zvuk

doporučuji zakoupit

• , zakoupeno v Music Shop Online

S flétnou jsme okamžitě přátelé, snadno se na ní tvoří tón, velmi příjemně zní, jsem maximálně spokojená. Jediné, co mi nevyhovuje, že kufřík nemá madlo.

Produkt nemá žádné parametry.

Velmi spolehlivá studentská flétna německé firmy Startone. Tato flétna má niklové tělo a hlavu s postříbřeným lakem. Mechanika je v Plateau systému s E klapkou a vysunutým G. Nástroj je v tvrdém černém pouzdře, včetně hadříku a čisticí hůlky. Je na něj také záruka 3 roky.

• , zakoupeno v Audioworks

• cenově dostupná, příjemný zvuk